bieg 14052017 560W niedzielę 14 maja na ulicach Białobrzegów odbył się 2 Bieg Pilicy. W białobrzeskim święcie biegania wzięło udział ponad 600 uczestników.

Od godzin rannych na Placu Zygmunta Starego rozpoczęły się biegi kolorowe, uczestnikami których były dzieci w różnych kategoriach wiekowych: od przedszkolaka do gimnazjalisty.

Po nich wystartował bieg na 3 km i marsz nordic walking. O godz. 11 na 10 km trasę ruszyło ponad 230 biegaczy (wyniki biegu na www.datasport.pl). Zwycięscy biegu otrzymali puchary i upominki rzeczowe od organizatorów. Zwycięzcą 2 Biegu Pilicy z czasem 34,49 został Łukasz Więckowski.
Firma Zbyszko ufundowała również nagrodę dla najlepszej białobrzeżanki i najlepszego białobrzeżanina w biegu głównym. Nagrody te przypadły dla Marty Sarniak i Artura Słowińskiego (TEAM Białobrzegi). W białobrzeskim święcie biegania wzięło udział ponad 600 uczestników. Cieszy szczególnie coraz większy udział osób spoza naszego miasta, szczególnie w kategoriach dziecięcych.
Serdeczne podziękowania kierujemy do sponsorów: Firma Zbyszko, Lody Białobrzeskie J. Z. Gruszczyńscy.
Dziękujemy partnerom: OSP Sucha, OSP Stawiszyn, Przedszkolom, Szkołom Podstawowym, Publicznemu Gimnazjum, Wolontariuszom, Rodzicom, MGOK, ZUK, Policji.
Dziękujemy również wszystkim mieszkańcom za wspaniały doping na trasie biegu! Do zobaczenia za rok.

 

Więcej zdjęć na portalu radomsport.pl - KLIKNIJ TUTAJ

 


 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid