plen

1Blisko 1,5 tysiąca uczestników z całej Polski wzięło udział w  Mistrzostwach Polski w tańcu w kategoriach Show Dance, Show Belly Dance (taniec brzucha), Tap Dance oraz Produkcje, które odbyły się w dniach 2-4 czerwca 2017 r. w hali sportowej w Białobrzegach.

Patronat honorowy nad imprezą objęli Burmistrz Adam Bolek oraz Starosta Andrzej Oziębło. Uczestnicy walczyli nie tylko o Mistrzostwo Polski, ale również o przepustkę do Mistrzostw Świata i  Europy, które odbędą się w Risie (Niemcy).

W 47 kategoriach licznie zgromadzona białobrzeska publiczność podziwiała i żywiołowo dopingowała występy solistów, solistek, duetów, grup, formacji oraz produkcji. Ucztą dla zmysłów była sobotnia  Gala, podczas której zaprezentowały się najlepsi tancerze oraz dwa zespoły z białobrzeskiego MGOK-u.

Medale, puchary i dyplomy zwycięzcom wręczali m. in. Adam Bolek – burmistrz miasta i gminy Białobrzegi oraz Marcin Osowski – przewodniczący rady miasta i gminy Białobrzegi.
Organizatorami imprezy byli Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach, Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach, Starostwo Powiatowe w Białobrzegach oraz Uczniowski Klub Sportowy „DUET” z Otwocka.

Dziękujemy wszystkim za wspomniały doping i stworzenie niepowtarzalnej atmosfery zawodów.  Dziękujemy również partnerom i organizatorom tego wydarzenia za profesjonalizm oraz sponsorom za bezcenne wsparcie. 

 

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

kolektory 16032015

opinia res

gazeta nowa logo

portal mapowy wm

 

Informacje archiwalne

 

logo archiwum

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid