plen

gala 22092017Burmistrz oraz Starosta zapraszają na III Powiatową Galę Charytatywną, która odbędzie się 21 października br. w Hali Sportowej w Białobrzegach.

W tym roku za zebrane środki finansowe wspierać będziemy dzieci uzdolnione artystycznie. Zaproszenia w cenie 100 zł/os do nabycia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach.


Wzorem lat poprzednich na Gali przygotowaliśmy dla mieszkańców wiele atrakcji. Gwiazdą wieczoru będzie jedna z najpopularniejszych grup kabaretowych w Polsce – Kabaret Młodych Panów. W programie znajdzie się również degustacja tradycyjnych potraw kulinarnych, licytacja zebranych gadżetów oraz bal przy akompaniamencie zespołu GAMMA DANCE.
Zachęcamy również do wsparcia tej akcji poprzez zakup cegiełek okolicznościowych o nominale 100 zł, które można nabyć w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Białobrzegach oraz Urzędu Miasta i Gminy Białobrzegi w godzinach pracy urzędów. Rezerwacji telefonicznej można dokonywać pod nr 48 613 34 14 (sekretariat Starostwa) do dnia 10 października br.  Dla tych, którzy zdecydują się na tą formę wsparcia akcji Burmistrz i Starosta będą mieli zaszczyt przekazać zaproszenia na Galę. Zbiórkę środków prowadzimy wspólnie z Białobrzeskim Towarzystwem Kulturalnym
Zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona.

Pakiet 6 Dzwoni rachmistrz

 nsp 300x600px 002

stop smog

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

 

uth

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid