plen

IMG 1211Zakończyły się prace przy budowie nowej drogi w miejscowości Leopoldów. Nowy dywanik asfaltowy zyskał odcinek drogi gminnej o długości 418 m.

Po dwóch nieudanych przetargach – nie wpłynęły żadne oferty – trzeci przetarg wyłonił wykonawcę zadania. Prac podjęła się radomska firma Zyko-Dróg. Zadanie obejmowało położenie warstwy wyrównawczej i ścieralnej na całym odcinku drogi, wyprofilowanie poboczy i budowę wjazdów na posesje.


Droga gminna w Leopoldowie (sołectwo Brzeska Wola) została wykonana z udziałem środków pochodzących z dotacji związanej z wyłączeniem gruntów rolnych z produkcji rolnej (dawny FOGR), pozyskanych z Urzędu Marszałkowskiego woj. mazowieckiego w wysokości 72 tys. zł. Całość prac kosztowała 168 tys. zł.

Adam Bolek burmistrz MiG:
- Cieszę się, że udało się zrealizować tę inwestycję. Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, że wykonawcy nie są zainteresowani tego typu przetargami. Dlatego dziękuję firmie Zyko-Dróg na czele z Panem prezesem Zygmuntem Kobylarczykiem, że podjęła się tego zadania, mimo natłoku prac i trudnych warunków pogodowych. Najważniejsze, że mieszkańcy Leopoldowa będą jeździć nową drogą.

 

IMG 1213

 

Pakiet 6 Dzwoni rachmistrz

 nsp 300x600px 002

stop smog

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

 

uth

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid