plen

IMG 1263Zakończyła się wymiana nawierzchni asfaltowej na odcinku od ulicy Kusocińskiego do ulicy Rzemieślniczej w ramach kolejnego etapu trwającej modernizacji ulicy Kościelnej 
w Białobrzegach.  

W ramach tego zadania została sfrezowana stara wierzchnia warstwa asfaltowa, uzupełniono warstwy konstrukcyjne podbudowy, wyregulowano wpusty studzienek deszczowych oraz położono 4 cm warstwę nowego asfaltu.


Wartość inwestycji to 418 tys. złotych, z czego prawie 400 tys. zł gmina Białobrzegi pozyskała ze środków Programu rozwoju sieci dróg lokalnych Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie. Wykonawcą była firma Zyko-Dróg z Radomia.
W ramach wcześniej prowadzonych prac na ulicy Kościelnej zmodernizowaliśmy chodniki, wybudowaliśmy ścieżkę rowerową po południowej stronie ulicy, w tym roku wykonaliśmy nowe chodniki w okolicy targowiska, a teraz położyliśmy asfalt na dużym jej odcinku. Wszystkie te działania mają na celu poprawę infrastruktury komunikacyjnej przy targowisku miejskim, którego gruntowana przebudowa rozpocznie się w 2018 roku. Na ten cel pozyskaliśmy 1 mln złotych – mówi burmistrz Adam Bolek.

 

IMG 1260

Pakiet 6 Dzwoni rachmistrz

 nsp 300x600px 002

stop smog

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

 

uth

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid