plen

sala 13042018Rozpoczął się drugi etap prac przy budowie sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Białobrzegach.

Prace wznowiono po zimowej przerwie.Budowa pełnowymiarowej sali sportowej dla szkoły podstawowej to długo oczekiwana i jedna z większych, inwestycja w Gminie Białobrzegi. Placówka do tej pory dysponuje małą salką gimnastyczną, która jest niewystarczająca na potrzeby szkoły.


W ramach inwestycji zostanie wybudowana sala sportowa wraz z zapleczem socjalno-edukacyjnym o łącznej powierzchni 1617 m2 oraz przebudowana zostanie obecnie istniejąca sala gimnastyczna. Wokół boiska poliuretanowego powstanie dwutorowa bieżnia lekkoatletyczna o tej samej nawierzchni.
Szkoła zyska m. in. pełnowymiarowe wielofunkcyjne boiska do gry w piłkę ręczną, koszykówkę i siatkówkę, bieżnię lekkoatletyczną, 4 sale lekcyjne, szatnie oraz pomieszczenia sanitarno-techniczne. Prace powinny zakończyć się w pierwszym kwartale 2019 roku.
Wartość inwestycji to 5 mln złotych. Środki finansowe na ten cel pochodzą w 33% z pozyskanej dotacji z Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz pozostała kwota z budżetu Gminy.
Wykonawcą zadania jest firma Arbud Sp. z o.o. Sp. k. z Radomia.

Pakiet 5 Rachmistrzowie rozpoczna prace w maju1

 nsp 300x600px 002

stop smog

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid