plen

wp 20180422 12 29 51 proW ubiegłą niedzielę w Białobrzegach odbyło się Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego.

W naszym mieście zjawiło się prawie 300 jednośladów z całej Polski. Urząd Miasta i Gminy był patronem imprezy zorganizowanej przez WBR Bikers.


Po raz pierwszy w Białobrzegach zorganizowano Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego. O godz. 11 na Rynku zgromadziło się 300 motocykli. Były wśród nich ścigacze, choppery, cruisery oraz trzykołowce. Nie zabrakło również skuterów i starych poczciwych WSK, Simsonów, Komarków i EMZ. Po przywitaniu uczestników zlotu przez burmistrza Adama Bolka odbyła się parada ulicami miasta i gminy. Wybrano również najładniejszy motocykl imprezy, sprawdzono głośność wydechów motocykli i wylosowano atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów. Organizatorem imprezy był Białobrzeski Klub Motocyklowy WBR Brikes przy współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Białobrzegi.

Sponsorami imprezy byli: Urząd Miasta i Gminy, Ośrodek Szkolenia Kierowców MINTA, Lody Białobrzeskie L. Z. Gruszczyńscy, Krakowska 4, Pizzeria La Cava, tomaszkorta.com, Doradztwo Ubezpieczeniowe Marcin Pytka & Agnieszka Tkaczyk, Stacja Kontroli Pojazdów Tadeusz Bugajski, Bak’s Machine Sklep i Serwis, Autokosmetyka MT Detailing.
Dziękujemy również białobrzeskiej Policji za pomoc w organizacji zlotu.

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

Informacje archiwalne

 

logo archiwum

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid