plen

img 1457 2000x133313 maja br. w Białobrzegach odbył się zorganizowany przez Urząd Miasta i Gminy „3 Bieg Pilicy”. Łącznie w imprezie wzięło udział prawie 800 biegaczy.

W ramach imprezy, która wpisała się już w program Majowych Dni Białobrzegów w naszym mieście odbyły się cztery biegi kolorowe dla dzieci i młodzieży na dystansach 200, 400, 800 i 1500 metrów, 3 km trasa biegowa i nordic walking oraz bieg główny na 10 km. Start i meta znajdowała się na Placu Zygmunta Starego przed Ratuszem.


W biegach kolorowych rywalizowało ponad 500 dzieci. Każdy, kto ukończył bieg otrzymał okolicznościowy medal, sok ROKO oraz kupon na białobrzeskie lody, a zwycięzcy poszczególnych kategorii także nagrody rzeczowe (plecak i bilet wstępu do parku trampolin w Radomiu).
W biegu głównym na 10 km wzięło udział 217 zawodników, a jego zwycięzcą podobnie jak rok temu został Łukasz Więckowski z Warki, który przebiegł trasę w czasie 35 min. i 36 sek. Wśród kobiet najszybsza była Elżbieta Deska z Grójca z czasem 44 min. i 39 sek.
W biegu na 3 km triumfowali Kamil Walczyk z Makowa wśród mężczyzn i Zuzanna Szulczyk ze Skaryszewa wśród kobiet. Zwycięzcami trasy Nordic Walking zostali Barbara Pękacka z Białobrzegów i Tomasz Murdzyn z Warszawy.
Każdy z biegaczy otrzymał okolicznościowy  medal, plecak z logo Białobrzegi (u)rzekają…, napój izotoniczny VERONI ISOTONIC oraz kupon na białobrzeską grochówkę i białobrzeskie lody.
Puchar Burmistrza Adama Bolka dla najlepszej białobrzeżanki i najlepszego białobrzeżanina w biegu głównym wybiegali Monika Sadowska i Michał Sarniak (TEAM Białobrzegi). Gratulujemy.
Serdeczne dziękujemy za wsparcie sponsorom: Firmie Zbyszko, Lody Białobrzeskie J. Z. Gruszczyńscy oraz Park Trampolin JUMPWORLD w Radomiu.
Dziękujemy partnerom: Starostwu Powiatowemu z Białobrzegach, OSP Sucha, OSP Stawiszyn, Przedszkolom, Szkołom Podstawowym, Publicznemu Gimnazjum, Wolontariuszom, Rodzicom, MGOK, ZUK oraz  Policji.
Dziękujemy również wszystkim mieszkańcom za wspaniały doping na trasie biegu!
Do zobaczenia za rok.

Pakiet 6 Dzwoni rachmistrz

 nsp 300x600px 002

stop smog

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

 

uth

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid