plen

IMG 1857Rozpoczęły się prace przy przebudowie stadionu w Białobrzegach. Na modernizację stadionu Gmina Białobrzegi pozyskała 2 mln zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Ruszyły pierwsze prace na stadionie, teren budowy został przekazany wykonawcy firmie Arbud. W pierwszym etapie zniknie stara trybuna. Zdemontowano krzesełka, płyty chodnikowe oraz stalowe elementy trybuny. Rozpoczęły się również prace ziemne, których celem jest wywiezienie ziemnego nasypu. Oświetlenie bocznego boiska zostanie zdemontowane i przeniesione na boisko do Suchej.

 

Kontrakt przewiduje budowę nowej, częściowo zadaszonej trybuny wraz z zapleczem szatniowym i magazynowym. Powstanie także pełnowymiarowe, oświetlone boisko ze sztucznej trawy. Prace potrwają do połowy 2019 roku. Wartość zadania to 5,6 mln zł.

Informujemy również, że istnieje możliwość kupna zdemontowanych krzesełek stadionowych ze stalowym stelażem. Potencjalnych nabywców prosimy o kontakt z kierownikiem stadionu Panem Jackiem Kacprzakiem, tel. 601623334.

 

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

kolektory 16032015

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

Informacje archiwalne

 

logo archiwum

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid