plen

116 sierpnia podczas mszy świętej o godzinie 12.15 w białobrzeskim kościele parafialnym odbyła się uroczystość związana z wręczeniem medali od Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie.

Okolicznościowe medale, dyplomy oraz kwiaty wręczali: Adam Bolek – burmistrz, Andrzej Oziębło – starosta oraz Barbara Matysiak Kierownik USC. Dostojni jubilaci przyjęli gratulacje i życzenia następnych wielu lat wypełnionych wzajemną miłością, troską i zaufaniem spędzonym w gronie bliskich osób.

 

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie otrzymali:
Wiesława Sabina i Tadeusz Wawrzyniec Bębeniec, Alicja i Jan Zygmunt Chochlewicz, Aleksandra i Bogdan Marian Duranc, Barbara i Andrzej Zdzisław Górka, Zofia i Stanisław Tadeusz Kacprzak, Janina Danuta i Stanisław Krzysztof Kacprzak, Zofia i Kazimierz Kornet, Jadwiga i Kazimierz Kowalczyk, Krystyna i Stanisław Kazimierz Kozłowski, Bogumiła Maria i Ryszard Władysław Michalczewski, Krystyna i Czesław Miller, Halina Janina i Marek Jerzy Napieraj, Krystyna i Tadeusz Marian Narożnik, Alina Marianna i Henryk Piwowarski, Marianna Mirosława i Stanisław Prykiel, Wanda i Stefan Prykiel, Urszula i Kazimierz Telbuch, Jadwiga i Jan Franciszek Wicha.
W towarzystwie naszych Jubilatów prawdziwe okazały się słowa, iż „prawdziwą miłość poznaje się nie po jej sile lecz po czasie jej trwania” i wcale nie traci ona swego blasku z upływem czasu.
Wszystkim jubilatom serdecznie gratulujemy!

Pakiet 6 Dzwoni rachmistrz

 nsp 300x600px 002

stop smog

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

 

uth

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid