plen

WP 20180627 16 49 13 ProW czwartek 15 listopada odbyła się ostatnia sesja upływającej kadencji Rady Miasta i Gminy Białobrzegi.

Podsumowano dokonania czteroletniej pracy Rady i podziękowano wszystkim, którzy współpracowali z Radą.

 

Sesja rozpoczęła się od wręczenia pamiątkowych grawertonów wszystkim radnym mijającej kadencji Rady Miasta i Gminy Białobrzegi. Zarówno burmistrz Adam Bolek jak i przewodniczący Rady Marcin Osowski wyrazili podziękowanie dla wszystkich radnych za pracę dla mieszkańców gminy Białobrzegi i szereg podjętych decyzji, służących rozwojowi Małej Ojczyzny. Podczas uroczystej sesji podziękowano również sołtysom, dyrektorom, naczelnikom i wszystkim pracownikom Urzędu Gminy i podległych jednostek.
Statuetkę „Białobrzeskie Mosty” z okazji 20 lat funkcjonowania powiatu białobrzeskiego wręczono staroście Andrzejowi Oziębło w podziękowaniu za współpracę powiatu białobrzeskiego z gminą Białobrzegi. Starosta na ręce przewodniczącego Rady złożył życzenia i podziękowania dla radnych za wszystkie lata pracy i współpracy przy wielu inwestycjach, które powiat realizował w na terenie gminy Białobrzegi.
W mijającej kadencji odbyło się 46 sesji Rady Miasta i Gminy Białobrzegi. Komisje Stałe Rady spotykały się 151 razy. Rada podjęła 370 uchwał.
Pierwsza sesja nowej kadencji odbędzie się 19 listopada o godz. 14.00.

Pakiet 6 Dzwoni rachmistrz

 nsp 300x600px 002

stop smog

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

 

uth

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid