plen

mdb 2019 63W dniach 24-26 maja 2019 r. na Stadionie Miejskim im. Z. Siedleckiego w Białobrzegach oraz targowisku miejskim odbył się piknik rodzinny w ramach Majowych Dni Białobrzegów.

Organizatorem tegorocznej imprezy był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął Adam Struzik Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Adam Bolek Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi. Już w piątek 24 maja o godzinie 17.00 na placu przy stadionie rozpoczęła się impreza samochodowa pod nazwą Famili Drift Team. Oprócz wspaniałego pokazu driftingu każdy z uczestników mógł korzystać z przejażdżki specjalnie przygotowanym samochodem sportowym.

W sobotnie popołudnie na targowisku miejskim od godz. 14.00 na scenie prezentowali się młodzi artyści z placówek oświatowych, ogniska muzycznego i Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach. Od godziny 17.15 w Białobrzegach królowało disco polo za sprawa występów zespołu ARTEZ, TOP GIRLS, BARTEK EM oraz D-BOMB. Zabawę pod chmurką do późnych godzin wieczornych prowadził zespół GD DJ MUSIC Radosław Birkowski.
Majowe Dni Białobrzegów w niedzielę na scenie rozpoczęła prezentacja uczniów placówek oświatowych z gminy Białobrzegi. Organizatorzy przygotowali także wiele atrakcji w tym: wesołe miasteczko, stoiska gastronomiczne oraz reklamowe. Swoje stanowisko informacyjne dla naszych mieszkańców mieli również pracownicy Mazowieckiej Jednostki Wrażania Programów Unijnych i Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Radomiu .
W godzinach wieczornych doskonałą zabawę zapewniały zespoły TACY SAMI, PAPA D, LORIEN oraz ANOTHERLAND.
Dwudzieste pierwsze Majowe Dni Białobrzegów zakończył wspaniały koncert gwiazdy wieczoru zespołu IRA. Z okazji uświetnienia swoim występem naszej imprezy Adam Bolek – Burmistrz Miasta i Gminy oraz Rafał Rajkowski Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego wręczyli zespołowi pamiątkową płytę. Tradycyjnie Majowe Dni Białobrzegów zakończył efektowny pokaz sztucznych ogni.

Dziękujemy za wspaniałą zabawę i zapraszamy za rok.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomagali przy organizacji tej imprezy, a w szczególności: Powiatowej Komendzie Policji w Białobrzegach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Suchej, Ochotniczej Straży Pożarnej w Stawiszynie, Dyrektorom i Nauczycielom z placówek oświatowych z gminy Białobrzegi, Dyrektorowi i Pracownikom Zakładu Usług Komunalnych w Białobrzegach, Dyrektorowi Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Białobrzegach, Kierownikowi i Pracownikom Stadionu Miejskiego im. Z. Siedleckiego w Białobrzegach.

W szczególności dziękujemy sponsorom, gdyż bez ich zaangażowania i pomocy program imprezy nie mógłby być tak okazały.

 

Dziękujemy partnerom wydarzenia, którymi byli::
FRUBELLA JUICE POLAND Sp. z o.o. Allesandro Sappa , Giuseppe Oliviero, Zbyszko Company Sp. z o.o. – Zbigniew Bojanowicz, , ALNOR Systemy Wentylacji, AUSTRIA JUICE POLAND Sp. z o.o., GAZ-SYSTEM S.A., Bank Spółdzielczy w Białobrzegach, BIAŁOBRZESKIE LODY - Jadwiga i Zbigniew Gruszczyńscy, Sklep "GROSIK" Rafał Krzesiński, PPHU „ARM-EX” - Barbara i Mariusz Mruk, Zakład Wyrobów Budowlanych Bud-Bet S.C. - Andrzej Nowocień, Ewa Kasprzyk, Marian Sadowski, Mirosław Nowak, Stanisław Pałczyński, KTK Meble Zenon Sadzik, PPUH WIMAR Waldemar Markowski, PHU „SŁAW-TRANS” Sławomir Walczak, „SADPOL” Maciej Radecki, Skład Opału i Materiałów Budowlanych - Krystyna i Marian Kaweccy, ŚWIAT ALKOHOLI - Małgorzata i Mateusz Telbuch, "INSBUD" - Krzysztof Werens, Usługi Budowlane – Mirosław Bolek, SUPER BUTIK - Dorota Petryka, PAŁAC SUCHA Sp. z. o.o. - Monika Stadnicka, Galeria Smaku - Barbara Federowicz, Marcop s.c. - Marcin Opalewski, Szymon Petrzak, "LENAM" - Lech Krzyżanowski, PPHU DABART Wyroby Hutnicze - Jarosław Traczyk, PHU „Smakosz” - Tadeusz Sarniak, LEWIATAN - Tadeusz Sarniak, „KRISTA” Instalatorstwo Sanitarne - Stanisław Dąbrowski, DELIKATESY - Ewa i Krzysztof Więckowscy, PHU “JAN” - Jan Kozłowski, "Kwiatoteka" - Anna i Krzysztof Woźniak, „Renex” Stolarstwo Meblowe - Ireneusz Żaczek, PPUH KARAT Agnieszka i Waldemar Greliak, „BUDO – POSTĘP” Tadeusz Łukiewicz i Rafał Siadaczka, Sklep monopolowy WinoWajca - Mieczysław Kołacki, Biuro Rachunkowe – Janina Gajewska, Biuro Usług Księgowych Jadwiga Jagiełło, PHU GRAFIT - Zbysław Szymański, PUH Rafał Tomala, Sklep Odzieżowy RENKO - Renata Kołacka, PHUP OKNO BUD PRZYTYK Kazimierz Kolwalczyk, FUH Koniaczek Ewa Wanat, Pracownia Architektury Archata.pl - Włodzimierz Jabłoński, „Zajazd Jagielloński” – Marcin Jagiełło i Jarosław Jagiełło, "Geolex" – Magdalena Maciak, Jarosław Chydziński i Łukasz Sułecki, Przewozy Autokarowe Krajowe i Międzynarodowe „PAŁCZYŃSKI” - Kazimierz Pałczyński, Firma RTV 19 AGD Dorota i Piotr Krzesińscy, NZOZ „IZI – MED” Izabela Kwiecińska i Paweł Grabarczyk, Zajazd "Zielony Dwór" - Magdalena Oziębło, Agata Fetraś, Hurtownia Piwa, Wina i Napoi - Tomasz Tomczyński, FHU "INSTALEX" - Mariusz Prasek, Firma Helenka - Ewa Mendyk i Jolanta Piwowarczyk, Kacprzak Stanisław & Syn S.C. – Stanisław Kacprzak i Krzysztof Kacprzak, Gospodarstwo Szkółkarskie - Jan i Jacek Świąder, Usługi Budowlane - Zbigniew Zarychta, Sklep Motoryzacyjny - Krystyna i Paweł Młodawscy, „Centrum Brukarstwa” - Konrad Wiśniewski, PH „Ogrodnik” - Marek Napieraj, Zakład Ślusarski - Arkadiusz Woźniak, Salon Fryzjerski „AGNES” Agnieszka Sułecka, "GEOGLOB" - Hubert Skrzeczyński, Salon Fryzjerski Agnieszka i Cezariusz Rożek, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe - Barbara i Stanisław Kwapis, "BAR PARK" - Halina i Krzysztof Michlak, Biuro Rachunkowe Marcin Osowski, „Sezam” Agencja Ochrony Osób i Mienia - Marian Dulkowski, Artykuły Budowlane, Hydrauliczne i Sanitarne - Henryk Bernat, ZPHP STAR-MAR -Marek Krzcot, Marta Skoczkowska, Studio Reklamy - Michał Wolczyk, WITAMINKA –Ewelina i Łukasz Traczyk, Sklep Mięsno - Wędliniarski - Aneta Zgiep i Marek Traczyk, PHU "OMEGA" - Wioletta Bienias, Pracownia Protetyczna – Marek Milczarek, „INCLUSIVE” Dariusz Dąbrowski, Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Kazimierz Jankowski, PPHU DABART – Kursy Języków Obcych, PPHUB FORMAT – Kamil Krawczyk, Firma Budowlana – Marcin Grodecki, PPHU „Domtel” – Cezary Wójtowicz, PKZ CERAMIKA POLSKA Sp. z o.o., „BARTEX” - Sławomir Rotuski, KWIACIARNIA – Elżbieta Czwordon, PILMAR – Marcin Barański, „Tutek” Edward Tutakowski, MG.ZPHU. Galanteria motoryzacyjna i kaletnictwo – Mirosław Głaczkowski, Delikatesy CHORTEN- Mieczysław Kołacki, Majster Budowlane ABC – Stanisław Kwapis, , Ogis.pl - Robert Wieteska, PHU Pawex – Paweł Gruszczyński, Zakład Stolarski Atra - Mirosław Pękacki, Auto - Naprawa - Holowanie – Mirosław Makowski, GD DJ MUSIC Radosław Birkowski, Sklep spożywczy Alicja i Janusz Iwanowscy, Restauracja „Zodiak” - Magdalena i Andrzej Brodziakowie’, Biuro Inżynierskie – Łukasz Widalski, Usługi Stolarskie – Sylwester Mazurkiewicz, Zakład Szewski - Bogdan Rupniewski, Jan Kacprzak, Ireneusz Baszyński, Marek Wieczorek.
Patronat medialny nad imprezą objęły: Echo Dnia, ZEBRRA.TV, MAZOWIECKA.TV, Białobrzeska Gazeta, Radio Radom, Radio Rekord, oraz portal radomsport.pl

 

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

kolektory 16032015

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

Informacje archiwalne

 

logo archiwum

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid