plen

DSC 0259 minTegoroczne wakacje już dawno za nami jednak Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach przypomniał dzieciom i młodzieży okres beztroski i wypoczynku. 5 listopada 2019 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród oraz wernisaż prac konkursu plastycznego MOJE WYMARZONE WAKACJE

Konkurs skierowany był dla dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół podstawowych z gminy i powiatu białobrzeskiego. Na konkurs wpłynęło 169 zróżnicowanych prac plastycznych. Jury doceniło samodzielność, pomysłowość, różnorodność oraz zaangażowanie wychowanków placówek oświatowych.

 W wyniku pracy Komisji Konkursowej wyłoniono następujących Laureatów:

Kategoria wiekowa: przedszkola/ klasy „0”                                                                                               NAGRODY:

I NAGRODAAlicja Dobrzańska Lewandowska – PP nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach

II NAGRODANatalia Boruc – PP nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach

III NAGRODAZuzia Antos – PP nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach

WYRÓŻNIENIA:

  1. 1. Pola Filipczak – PSP im. Bs. Jana Chrapka w Starych Sieklukach
  2. 2. Mateusz Suwalski – PSP im. Bs. Jana Chrapka w Starych Sieklukach
  3. 3. Alicja Leksińska – PP nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach
  4. 4. Olga Nicer – PSP im. M. Konopnickiej w Starym Goździe
  5. 5. Pola Jelonek – PP nr 1 im. Jasia i Małgosi w Białobrzegach
  6. 6. Zuzanna Michalczak – PSP im. T. Kierzkowskiego w Promnie
  7. 7. Natalia Rodzik – PSP im. M. Konopnickiej w Starym Goździe
  8. 8. Oliwier Kozłowski – PSP im. AK w Bożem

Kategoria wiekowa: klasy I-III szkoły podstawowe                                                                    

NAGRODY:

I NAGRODAAmelia Trzaska – PSP im. M. Konopnickiej w Olkowicach

II NAGRODAJulia Durczyńska – PSP im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Starej Błotnicy

III NAGRODAPatryk  Prokop– PSP im. M. Konopnickiej w Starym Goździe

WYRÓŻNIENIA:

  1. 1. Dawid Prokop – PSP im. M. Konopnickiej w Starym Goździe
  2. 2. Agata Pośnik – PSP im. T. Kierzkowskiego w Promnie
  3. 3. Mateusz Wieczorek – PSP im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Starej Błotnicy
  4. 4. Zuzanna Stolarska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Olkowicach
  5. 5. Wiktoria Dubczyk – PSP im. M. Konopnickiej w Olkowicach
  6. 6. Jan Ćwiek – PSP im. Bs. Jana Chrapka w Starych Sieklukach
  7. 7. Joanna Wolczyk – PSP nr 1 im. KEN w Białobrzegach
  8. 8. Gabriel Oliwier Glinka – PSP nr 1 im. KEN w Białobrzegach
  9. 9. Wiktoria Fercho – PSP im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Starej Błotnicy
  10. 10. Kamila Andrzejewska – PSP im. J. Pawła II w Bobrku

Kategoria: klasy IV-VI szkoły podstawowe   

                                                              

NAGRODY:

I NAGRODAWiktor Brzostowicz – PSP im. J. Pawła II w Bobrku

II NAGRODAZofia Jurczak – PSP im. M. Konopnickiej w Starym Goździe

II NAGRODA Dominik Hołuj – PSP im. Ks. K. Kniedziałowskiego w Dobieszynie

III NAGRODAAleksandra Munik  – PSP w Wyśmierzycach

III NAGRODA Maja Molenda – PSP im. AK w Bożem

WYRÓŻNIENIA:

  1. 1. Natalia Domżał – PSP im. Ks. K. Kniedziałowskiego w Dobieszynie
  2. 2. Zofia Jarząbek – PSP nr 1 im. KEN w Białobrzegach
  3. 3. Dominik Rdzanek – PSP im. M. Konopnickiej w Starym Goździe
  4. 4. Alicja Bolek – PSP nr 1 im. KEN w Białobrzegach
  5. 5. Szymon Wieteska – PSP im. J. Pawła II w Bobrku
  6. 6. Seweryn Brzostowicz – PSP im. J. Pawła II w Bobrku
  7. 7. Wiktoria Jankowska – PSP im. J. Pawła II w Bobrku

Po uroczystym wręczeniu nagród wszyscy zgromadzeni zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

kolektory 16032015

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

Informacje archiwalne

 

logo archiwum

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid