plen

IMG 1668 3Pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Białobrzegach dołączyli po raz kolejny do ogólnopolskiej akcji charytatywnej Szlachetna Paczka. Ufundowali dary, które zostaną przekazane dla rodziny Renaty i Przemysława, potrzebującej materialnego  wsparcia.

Ze składek pracowników Urzędu Miasta i Gminy udało się zaspokoić kluczowe potrzeby tej rodziny, a mianowicie zakupić długo oczekiwaną lodówko–zamrażarkę oraz odzież dla trójki dzieci: rocznej Nikoli, czteroletniej Niny i 9 letniego Nikodema. Tak przygotowaną Szlachetna Paczkę na ręce lidera rejonu Białobrzegi Katarzyny Zalewskiej przekazali pracownicy Urzędu. Dary te trafią bezpośrednio do potrzebującej rodziny, która została zakwalifikowana do pomocy w tym roku.

 - Serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom Urzędu Gminy w Białobrzegach za pomoc. To wielka sprawa, że cały Urząd włączył się w dzieło Szlachetnej Paczki. Dziękuję również firmie P.H.U„ Omega” Wioletta Bienias za udzielony rabat oraz transport lodówki pod wskazany adres. Serdecznie za to dziękuję w imieniu swoim i rodzin, które otrzymają pomoc – mówi Katarzyna Zalewska, koordynator akcji na terenie powiatu.

8 grudnia odbędzie się finał akcji Szlachetna Paczka. W rejonie Białobrzegi finał odbędzie się w Szkole Podstawowej w Suchej o godzinie 15.00. Serdecznie zapraszamy!

airly

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid