plen

DSC 994415 grudnia 2019 roku dwie grupy taneczne MISIACZKI i MINI MIDI MAX wzięły udział w Mikołajkowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego RUDOLF 2019, który odbył się  w Wyszkowie. Wczesnym rankiem grupy wyruszyły, by móc zaprezentować swoje umiejętności taneczne na  w/w festiwalu.

Głównym celem Konkursu było rozwijanie zainteresowań artystycznych i sportowych dzieci i młodzieży z poszanowaniem realizacji fair play, uwrażliwienie młodych ludzi na sztukę jaką jest wyrażanie emocji poprzez taniec oraz wymiana doświadczeń i integracja środowiska instruktorów i pedagogów tańca.

 Z Mikołajkowego Festiwalu Tańca RUDOLF 2019 obydwie formacje taneczne wróciły z nagrodami. Zarówno Misiaczki jak i grupa taneczna MINI MIDI MAX zajęły II miejsce. Medale i puchary potwierdziły, że warto poświęcać swój wolny czas na szlifowanie swoich zainteresowań.

To ogromny sukces i wyróżnienie dla zespołów, które uczą się tańca pod kierunkiem p. Moniki Jodłowskiej – instruktora  zajęć tanecznych w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach.

GRATULUJEMY!!!

airly

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid