plen

pracowniaDzięki pozyskaniu środków finansowych z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych w Szkole Podstawowej nr 1 powstała nowa sala informatyczna z 26 stanowiskami komputerowymi.

W ramach programu kompleksowo wyremontowano i przygotowano  salę lekcyjną w budynku przy ul. Reymonta. Zakupiono sprzęt komputerowy  wraz z oprogramowaniem oraz meblami dla Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białobrzegach.

 Zakupiono 26 komputerów wraz z oprogramowaniem, które będą służyły do nauki języków obcych oraz informatyki.

Z  Urzędu Marszałkowskiego  Województwa Mazowieckiego w Warszawie w ramach Mazowieckiego Programu Dofinansowania Pracowni Informatycznych i Językowych  uzyskano kwotę 49 000,00 zł. Wkład własny 51.000,00 zł. Wartość całkowita zadania 100.000,00 zł.

Przygotowanie zaplecza dydaktycznego pozwoli na wdrażanie nowoczesnych metod nauczania oraz stworzy warunki do  efektywnego prowadzenia zajęcia, które wpłyną na rozwijanie zdolności  i zainteresowań językowych uczniów, rozwijania pasji młodzieży i dzieci.

baner na stronę urzędu gminy 250x250

 

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid