plen

wosp burmistrz1Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Białobrzegach. Już po raz kolejny sztab orkiestry przy Liceum Ogólnokształcącym organizuje finałowy koncert 12 stycznia 2020 roku w hali sportowej.

Od godziny 14 w niedzielę rozpoczną się licytacje i występy artystyczne dzieci i młodzieży z białobrzeskich placówek. Do wylicytowania jest wiele ciekawych przedmiotów. Burmistrz Adam Bolek na licytację przekazał grafikę przedstawiającą Pałac Prezydencki, którą otrzymał od Głowy Państwa podczas wizyty w Białobrzegach. Swoje występy będą mieli przedszkolaki, artyści z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i wokalistki z LO. Swoje koncerty będą miały gwiazdy muzyki disco polo, między innymi białobrzeski zespół Kazuar.

W tym roku pieniądze zbierane są dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Zapraszamy do pomagania!

 

baner na stronę urzędu gminy 250x250

 

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid