plen

DSC 0333 12W Domu Rzemiosła w Białobrzegach odbyło się spotkanie samorządowców z Przedsiębiorcami Ziemi Białobrzeskiej. Podczas spotkania wręczono wyróżnienia Białobrzeskie Mosty dla firm, instytucji i organizacji, które w gminie Białobrzegi prowadzą swoją działalność ponad 20 lat i obchodziły w 2019 roku okrągłe jubileusze.

Na zaproszenie burmistrza Adama Bolka i przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Marcina Osowskiego w spotkaniu wzięło udział ponad 200 przedsiębiorców z terenu powiatu białobrzeskiego. W spotkaniu uczestniczyli również wicemarszałek woj. Mazowieckiego Rafał Rajkowski, mer zaprzyjaźnionego miasta ukraińskiego Rawy Ruskiej Mykola Zinko, dyrektor Specjalnej Strefy Ekonomicznej Marian Cąpała, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu pracy Andrzej Oziębło, przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Matysiak, radni, sołtysi i dyrektorzy podległych jednostek oraz przedsiębiorcy z terenu powiatu białobrzeskiego

Punktem kulminacyjnym spotkania było wręczenie wyróżnień Białobrzeskich Mostów, firmom i instytucjom obchodzącym okrągły jubileusz, co najmniej 20 lat działalności w gminie Białobrzegi.

Laureatami Białobrzeskich Mostów byli:

Elżbieta i Zdzisław Gruszczyńscy – Styl – 30 lat

Kazimierz Jankowski – Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych, 30 lat.

Krzysztof Kosobudzki – Usługi Budowlane – 30 lat

Zbigniew Kowalczyk, Jerzy Kowalczyk – Citroen – Mechanika Pojazdowa s.c. – 30 lat

Mirosław Makowski – Auto – Naprawa – Holowanie – 30 lat

Jan Mróz – Elektromechanika Pojazdowa – 30 lat

Andrzej Pękacki – Mechanika Pojazdowa – 30 lat

Wiesław Pękacki – Autonaprawa – 30 lat

Ryszard Sieradzan – Warsztat Ślusarski – 30 lat

Mirosław Bolek – Usługi budowlane – 25 lat

Magdalena i Andrzej Brodziak – Restauracja Zodiak – 25 lat

Bożena i Mirosław Gromek – Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bomika – 25 lat

Marzena i Artur Rupniewski – Mini Sam – 25 lat

Zbysław Szymański – P.H.U. Grafiti – 25 lat

Krzysztof Wojtczak – Sklep Meblowy – 25 lat

Janina Gajewska – Biuro Rachunkowe – 20 lat

Michał Gapys – Agent Ubezpieczeniowy – 20 lat

Marcin Jagiełło, Jarosław Jagiełło – Zajazd Jagielloński – 20 lat

Ryszard Kaczmarczyk – Sklep części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych – 20 lat

Ilona i Krzysztof Kaweccy – Sklep Spożywczy Lonka – 20 lat

Marcin Osowski – PPHU Fuks Biuro Rachunkowe – 20 lat

Kazimierz Pałczyński – Pałczyński Przewozy Autokarowe Krajowe i Zagraniczne – 20 lat

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom spotkania:

Cech Rzemiosł Różnych i Małych Przedsiębiorców, Andrzej Nowocień, Ewa Kasprzyk, Marian Sadowski, Mirosław Nowak, Stanisław Pałczyński – Bud Bet, Aneta Zgiep i Marek Traczyk – Sklep Wędliniarski, Marcin Osowski – Biuro Rachunkowe FUKS, Arkadiusz Woźniak – Zakład Ślusarski, Barbara Federowicz – Galeria Smaku, Barbara i Stanisław Kwapis – Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe, Cezariusz i Agnieszka Rożek – Zakład Fryzjerski, Cezary Wójtowicz – PPHU Domtel, Dariusz Dąbrowski – Inclusive, Ewa Mendyk, Jolanta Piwowarczyk – Firma Helenka, Ireneusz Żaczek – Renex Produkcja Mebli, Halina i Krzysztof Michlak – Bar Park, Irmina Traczyk PPHU Dabart, Kursy Języków Obcych , Jarosław Traczyk – Sovita Sp. z o.o. – Wyroby hutnicze, Kazimierz Jankowski – Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych, Krystyna i Marian Kaweccy – Skład opału i Materiałów Budowlanych, Ilona i Krzysztof Kawecki – Sklep Spożywczy Lonka, Krzysztof Kosobudzki – Usługi Budowlane, Krzysztof Werens – Insbud, Łukasz Widalski – Biuro Inżynierskie, Magdalena i Andrzej Brodziak – Restauracja Zodiak, Magdalena Maciak, Jarosław Chydziński, Łukasz Sułecki – Geolex, Magdalena Oziębło, Agata Fetraś – Zajazd Zielony Dwór, Małgorzata i Mateusz Telbuch – Świat Alkoholi, Marcin Jagiełło, Jarosław Jagiełło – Zajazd Jagielloński, Marek Milczarek – Pracownia protetyczna, Marta Skoczkowska, Rafał Skoczkowski – Piekarnia Star-Mar S.C., Mirosław Bolek – Usługi budowlane, Mirosław Makowski – Auto-Naprawa-Holowanie, Mirosław Siara – Jumpy, Robert Wieteska – Ogis.pl, Sławomir Rotuski – Bartex, Stanisław Dąbrowski – Krista Zakład Usługowy, Tadeusz Łukiewicz, Rafał Siadaczka – Budo-Postęp, Tomasz Tomczyński – Hurtownia Piwa, Wina i Napoi, Agnieszka i Waldemar Greliak – PPUH Karat, Waldemar Markowski – PPUH Wimar, Zbigniew Bojanowicz – Zbyszko Company S.A., Zbysław Szymański – PHU Grafit, Krzysztof Dziubiński – PKZ Ceramika, Konrad Wiśniewski – Centrum Brukarstwa, Katarzyna Brodecka – Zajazd Myśliwski, Adam i Michał Greliak – GIM, Jerzy Traczyk, Ireneusz Baszyński, Piotr Bereznowski, Ryszard Bogumił, Marek Wieczorek, Jan Petrzak, Krzysztof Teter.

 

airly

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid