plen

IMG 2168Zakończyły się prace przy modernizacji bulwaru nad jeziorem zachodnim w Białobrzegach. Miejsce zyskało nowy wygląd.

Zadanie było realizowane w dwóch etapach. W ubiegłym roku wykonano prace związane z budową nowego brzegu oraz wykonano nasadzenia roślin. W tym roku miejsce zyskało elementy małej architektury.

Na realizację zadania pn. „Rewitalizacja terenów zielonych nad jeziorem zachodnim w Białobrzegach” gmina otrzymała dotację z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza MAZOWSZE 2019” na realizację zadania polegającego na „Ograniczeniu ilości szkodliwych substancji w środowisku poprzez sadzenie nowych drzew i krzewów” w wysokości 125.000 zł.

W ramach zadania wykonane zostało umocnienie brzegu faszyną, wybudowano nowy chodnik i półkę dla wędkarzy na długości 360 m. Całość uzupełniają ławeczki, kosze na śmieci, nowe nasadzenia drzew oraz oświetlenie. Bulwar monitorowany jest przez 4 kamery cyfrowe. Inwestycja kosztowała 294.462,00 zł.

baner na stronę urzędu gminy 250x250

 

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid