plen

IMG 1347W tym roku nie będzie Spotkania z przedsiębiorcami. Białobrzeskie Mosty – nagrody Samorządu Gminy Białobrzegi – wręczone zostaną na spotkaniu za rok.

W bieżącym roku nie będzie spotkania białobrzeskich przedsiębiorców. Pandemia uniemożliwiła zorganizowanie tego corocznego wydarzenia, na którym samorząd Miasta i Gminy Białobrzegi podsumowywał swoje dokonania za poprzedni rok, a Przedsiębiorcy białobrzescy otrzymywali Białobrzeskie Mosty - nagrody dla firm, stowarzyszeń - obchodzących okrągłe jubileusze działalności w gminie Białobrzegi. Nagrody wręczone zostaną na kolejnym Spotkaniu przedsiębiorców, które – mamy nadzieję – będzie za rok.

Spotkania z przedsiębiorcami służą również rozwojowi przedsiębiorczości na terenie gminy. Ubiegłoroczna obecność na spotkaniu przedstawicieli Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, przyniosła efekty w postaci wydania dwóch Decyzji o wsparciu dla firm GIM i Stolbud w gminie Białobrzegi, które mogą dzięki temu korzystać ze zwolnienia w podatku dochodowym CIT lub PIT. Firmy na terenie gminy zainwestują ponad 4 mln zł.

Na ostatniej sesji (28 stycznia 2021 r.), dyrektor TSSE Tomasz Miśko, przestawił tą dobrą wiadomość radnym. Ciekawostką jest fakt, że te dwie decyzje w gminie Białobrzegi, plasują ją na pierwszym miejscu spośród gmin skupionych w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej pod względem ilości wydanych decyzji o wsparciu w 2020 roku w woj. mazowieckim.

Wszystkim Przedsiębiorcom życzymy, aby rok 2021 przyniósł wiele satysfakcji z codziennej pracy. Dla wszystkich właścicieli firm i ich pracowników życzymy zdrowia i samych sukcesów.

IMG 1168

 

Film podsumowujący 2020 rok

 logo UE rgb 1 2

 

679gison sip2

 

czyste powiet

 

 

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid