plen

IMG 1438 002Gmina Białobrzegi i Uniwersytet Technologiczno–Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu podpisali umowę o współpracy. Celem partnerstwa jest współpraca edukacyjno-dydaktyczna.

W sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy burmistrz Adam Bolek i rektor UTH prof. dr hab. Sławomir Bukowski podpisali umowę o współpracy między samorządem a uczelnią. W podpisaniu umowy wzięli udział również: prorektor dr hab. Elżbieta Sałata, przewodniczący Rady Uczelni Sławomir Baćkowski oraz zastępca dyrektora MGOK Mateusz Rzeźnicki.

Partnerstwo będzie obejmować działania między innymi w zakresie: edukacji uczestników Białobrzeskiego Uniwersytetu Dziecięcego, organizacji otwartych dni naukowych dla uczniów białobrzeskich szkół, współorganizację Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Białobrzegach.

- Współpraca z takim partnerem jak radomski Uniwersytet jest dla gminy nobilitacją i liczę, że w zakresie dydaktyczno-naukowym przyniesie wiele dobrego w szczególności dla dzieci i młodzieży, poszukującej pomysłu na swoją edukacyjną przyszłość – mówi burmistrz Adam Bolek.

Koordynatorami projektu współpracy ze strony Uniwersytetu będzie prorektor do spraw dydaktycznych i studenckich dr hab. Elżbieta Sałata, a po stronie Gminy Białobrzegi dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

 

 logo UE rgb 1 2

 

679gison sip2

 

czyste powiet

 

 

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid