plen

IMG 7650 kopiaPo kilkumiesięcznej przerwie na białobrzeski rynek powróciło kino plenerowe. Było to pierwsze wydarzenie kulturalne po zniesieniu licznych obostrzeń. Zarówno frekwencja, jak i wspaniała atmosfera wskazywały na to, że mieszkańcy Białobrzegów i okolic tęsknili za naszymi kulturalnymi wydarzeniami.

W ramach kinowego spotkania pod gwiazdami widzowie obejrzeli komediodramat Roba Reinera "Choć goni nas czas", z rewelacyjną grą głównych aktorów  —  Jacka Nicholsona i Morgana Freemana. Film opowiada o tym, że koniec życia może być najlepszym czasem, a świadomość rychłego odejścia katalizatorem spełniania się ludzkich marzeń.

Frekwencja w kinie plenerowym zdecydowanie dopisała - widzowie zajęli przygotowane przez MGOK krzesła oraz leżaki. Seans rozpoczął się o 21:15, ale wielu uczestników wydarzenia pojawiło się na miejscu wcześniej, by zająć jak najlepsze miejsce.

Kolejna odsłona tej lubianej przez mieszkańców imprezy już wkrótce. Film na następną projekcję wybiorą mieszkańcy za pomocą ankiety przeprowadzonej w mediach społecznościowych MGOK Białobrzegi.

 

 

 

 logo UE rgb 1 2

 

679gison sip2

 

czyste powiet

 

 

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid