plen

IMG 0814 0029 lipca burmistrz Adam Bolek podpisał umowę z firmą Arbud na budowę sieci kanalizacyjnej na osiedlu Borki w Białobrzegach. Prace rozpoczną się w tym roku. Wartość kontraktu to 2,3 mln zł.

W Urzędzie Miasta i Gminy podpisana została umowa na budowę sieci kanalizacyjnej i przepompowni ścieków na osiedlu Borki. Umowę podpisali: burmistrz Adam Bolek, przedstawiciel firmy Arbud Investment Dariusz Dąbrowski w obecności dyrektora Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Ryszarda Bogumiła.

 Gmina Białobrzegi otrzymała zgodę z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na przeznaczenie środków finansowych, zaoszczędzonych przy budowie oczyszczalni ścieków na realizację budowy kanalizacji na Borkach. Dzięki tym środkom na Borkach wybudowana zostanie sieć kanalizacja o długości 2,5 km. Prace rozpoczną się w sierpniu b. r. i potrwają do początku 2022 roku.

Środki finansowe na realizację zadania pochodzą z Funduszu Spójności Unii Europejskiej i pozyskane zostały przez Gminę Białobrzegi za pośrednictwem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na realizację projektu Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w gminie Białobrzegi etap II.

Przetarg na realizację zadania wygrała firma Arbud Investment Sp. z o.o. z Radomia. Wartość kontraktu to 2.300.155,02 zł.

 logo UE rgb 1 2

 

679gison sip2

 

czyste powiet

 

 

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 

images

pobrane

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid