2022 Ulotka Biegi Pilicy logoMożna się już rejestrować do udziału w tegorocznej edycji Biegu Pilicy, która odbędzie się w niedzielę 8 maja 2022 r. Piąta edycja organizowana jest w ramach obchodów 100 lat działalności Klubu Sportowego Pilica.

Na biegaczy czeka 10 kilometrowa szybka i atrakcyjna trasa, dla mniej wytrwałych 3 kilometrowa trasa biegowa, a dla dzieci i młodzieży specjalne „biegi kolorowe” na dystansach dopasowanych do wieku startujących. Organizatorem biegu jest Gmina Białobrzegi, a profesjonalne wsparcie biegów zapewnia firma Sport Evolution - realizator poprzednich edycji Biegu Pilicy.


W tym roku na biegaczy została przygotowana nieco zmieniona trasa biegu na 10 km. Przebiegać będzie ona w następujący sposób: start na Placu Zygmunta Starego – następnie biegacze pobiegną na most gdzie zawrócą i ul. Krakowską pobiegną do Suchej (ul. Tartaczna, Cicha, Kasztanowa, Białobrzeska) i z powrotem do Białobrzegów (ulica Żeromskiego, Baczyńskiego, Kamińskiego, Reymonta, 11 Listopada, Kusocińskiego, Kościelna, Plac Zygmunta Starego). Start i meta zostały zaplanowane na Placu Zygmunta Starego przed Ratuszem.

Będzie jeszcze Mały Bieg Pilicy na dystansie 3 km i Marsz Nordic Walking na tym samym dystansie. Warunkiem udziału w tym biegu jest wcześniejsza rejestracja i wykupienie atrakcyjnego pakietu startowego. Rejestracja już trwa i jest możliwa na stronie internetowej www.biegpilicy.pl
Wcześniejszej rejestracji oraz wniesienia opłaty startowej wymaga również udział w biegu na 3 kilometry.

Oprócz tych biegów, w którym mogą wziąć udział biegacze, którzy ukończyli 16 lat zostały przygotowane z myślą o młodszych biegi na krótszych dystansach:
- Bieg Niebieski Roczniki – dzieci przedszkolne – ok. 200m
- Bieg Żółty Roczniki – uczniowie klas 1-3 PSP – ok. 400m
- Bieg Czerwony Roczniki – uczniowie klas 4-6 PSP – ok. 800 m
- Bieg Zielony -Roczniki – uczniowie klas 7 i 8  – ok. 1500 m

Bieg niebieski jest biegiem rodzinnym, gdyż jest to wspólny bieg dziecka z rodzicem (opiekunem).
Udział w biegu kolorowym jest bezpłatny dla mieszkańców gminy i będzie możliwy po wcześniejszej rejestracji. Można będzie tego dokonać wpisując się na listy dostępne w szkołach i przedszkolach na terenie naszej gminy lub w Urzędzie Miasta i Gminy w Białobrzegach. Zapisy na biegi kolorowe rozpoczną się w połowie kwietniu br.
Bieg Pilicy to święto biegania w Białobrzegach, dlatego każdy kto weźmie w nim udział otrzyma medal, puchar, upominek lub słodką nagrodę.
Wszystkie szczegóły tego wydarzenia dostępne są na stronie internetowej www.biegpilicy.pl
Zapraszamy do wspólnej zabawy.

2022 Ulotka Biegi Pilicy zapisypop

 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid