plen

przedszkole 025aInformujemy, że decyzją burmistrza Publiczne Przedszkola w Białobrzegach będą otwarte przez cały okres wakacji. Umożliwi to pracującym rodzicom pozostawienie dzieci pod fachową opieką nauczycieli.

Czas opieki nad dziećmi w przedszkolach publicznych w okresie wakacyjnym będzie wydłużony do godz. 17.00 . W miesiącu lipcu br. Otwarte  będzie Publiczne Przedszkole nr 1 im. Jasia i Małgosi, natomiast w miesiącu sierpniu Publiczne Przedszkole Nr 2 im. Kubusia Puchatka.

Przedszkola zaplanowały wiele atrakcji w tym okresie  tj. wycieczki, zajęcia tematyczne, pobyt dzieci w ogrodzie przedszkolnym, gdzie do dyspozycji są : sprzęt terenowy, samolot, piaskownice, karuzele, trampolina, samochody, rowerki i inne urządzenia. Przedszkola gwarantują fachową opiekę, smaczne i urozmaicone posiłki oraz miłą i serdeczną opiekę.
Zapisy do dyżurujących przedszkoli będą prowadzone w dniach od 15 maja do 15 czerwca br. Wnioski należy składać w ww. terminie na odpowiednich formularzach, które są  dostępne są w placówkach oraz na ich stronach internetowych. Lista dzieci przyjętych na okres wakacyjny do przedszkoli będzie wywieszona 19 czerwca br.

airly

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid