przedszkole 025aInformujemy, że decyzją burmistrza Publiczne Przedszkola w Białobrzegach będą otwarte przez cały okres wakacji. Umożliwi to pracującym rodzicom pozostawienie dzieci pod fachową opieką nauczycieli.

Czas opieki nad dziećmi w przedszkolach publicznych w okresie wakacyjnym będzie wydłużony do godz. 17.00 . W miesiącu lipcu br. Otwarte  będzie Publiczne Przedszkole nr 1 im. Jasia i Małgosi, natomiast w miesiącu sierpniu Publiczne Przedszkole Nr 2 im. Kubusia Puchatka.

Przedszkola zaplanowały wiele atrakcji w tym okresie  tj. wycieczki, zajęcia tematyczne, pobyt dzieci w ogrodzie przedszkolnym, gdzie do dyspozycji są : sprzęt terenowy, samolot, piaskownice, karuzele, trampolina, samochody, rowerki i inne urządzenia. Przedszkola gwarantują fachową opiekę, smaczne i urozmaicone posiłki oraz miłą i serdeczną opiekę.
Zapisy do dyżurujących przedszkoli będą prowadzone w dniach od 15 maja do 15 czerwca br. Wnioski należy składać w ww. terminie na odpowiednich formularzach, które są  dostępne są w placówkach oraz na ich stronach internetowych. Lista dzieci przyjętych na okres wakacyjny do przedszkoli będzie wywieszona 19 czerwca br.

 

 

Baner Portal strona 1Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

czyste powiet

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid