przedszkole 025aInformujemy, że decyzją burmistrza Publiczne Przedszkola w Białobrzegach będą otwarte przez cały okres wakacji. Umożliwi to pracującym rodzicom pozostawienie dzieci pod fachową opieką nauczycieli.

Czas opieki nad dziećmi w przedszkolach publicznych w okresie wakacyjnym będzie wydłużony do godz. 17.00 . W miesiącu lipcu br. Otwarte  będzie Publiczne Przedszkole nr 1 im. Jasia i Małgosi, natomiast w miesiącu sierpniu Publiczne Przedszkole Nr 2 im. Kubusia Puchatka.

Przedszkola zaplanowały wiele atrakcji w tym okresie  tj. wycieczki, zajęcia tematyczne, pobyt dzieci w ogrodzie przedszkolnym, gdzie do dyspozycji są : sprzęt terenowy, samolot, piaskownice, karuzele, trampolina, samochody, rowerki i inne urządzenia. Przedszkola gwarantują fachową opiekę, smaczne i urozmaicone posiłki oraz miłą i serdeczną opiekę.
Zapisy do dyżurujących przedszkoli będą prowadzone w dniach od 15 maja do 15 czerwca br. Wnioski należy składać w ww. terminie na odpowiednich formularzach, które są  dostępne są w placówkach oraz na ich stronach internetowych. Lista dzieci przyjętych na okres wakacyjny do przedszkoli będzie wywieszona 19 czerwca br.

logo bieg pilicy 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid