plen

mgok 28042015 01Cztery uczestniczki zajęć wokalnych z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach m.in. Agata Pośnik, Amelia Chodoła, Natalia Stachurska, Katarzyna Syta wzięły udział w eliminacjach pierwszego etapu XIII Konkursu Piosenkarskiego TULIPANADA 2015.

Przesłuchania odbyły się 8 kwietnia 2015 roku w Ośrodku Kultury „Arsus” w Ursusie. Konkurs ma charakter otwartego edukacyjnego przeglądu, w którym biorą udział dzieci, młodzież i dorośli, w tym: amatorskie zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne, chóry, soliści ze szkół, ośrodków społeczno-wychowawczych, placówek kulturalnych, ognisk  muzycznych,  a  także  twórcy działający samodzielnie.

Celem przeglądu jest zachęcanie dzieci, młodzieży i dorosłych do czynnego uczestnictwa w amatorskim ruchu muzycznym, promocja utalentowanych muzycznie i motywowanie ich do systematycznego doskonalenia swoich umiejętności, umożliwienie publicznej prezentacji umiejętności wokalnych i muzycznych oraz wyróżnienie najciekawszych występów i promocja laureatów. 
Po ogłoszeniu wyników, które zostały zamieszczone na stronie Domu Kultury Kolorowa do II etapu konkursu zakwalifikowały się dwie nasze wychowanki: Amelia Chodoła i Agata Pośnik. Drugi etap XIII Konkursu Piosenkarskiego TULIPANADA 2015 odbędzie się 12 maja 2015 roku w sali widowiskowej Ośrodka Kultury „Arsus” przy ul. Traktorzystów 14 w Ursusie.

Gratulujemy udanego występu w I etapie konkursu, trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!!!

airly

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid