plen

orlikcup malejpgZapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w turnieju piłki nożnej ORLIK CUP 2015 - WIOSNA pod patronatem Starosty Białobrzeskiego – Andrzeja Oziębło oraz Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi – Adama Bolka, który odbędzie się w dniach 30-31 maja 2015 r. (sobota – niedziela) od godziny 9.00.

Turniej przeznaczony jest dla DRUŻYN AMATORSKICH tj. zawodników niezrzeszonych w klubach sportowych grających od klasy A i wyżej. W drużynach muszą występować zawodnicy od 16 roku życia.

Aby wziąć udział wystarczy wypełnić Kartę Zgłoszenia Drużyny (poniżej w załączeniu) przed zawodami do dnia 15 maja 2015 r. i dostarczyć ja do Urzędu Miasta i Gminy Białobrzegi pok. nr 26. Niemożliwe jest dokonywanie jakichkolwiek zmian w składach drużyn między pierwszym a drugim dniem zawodów oraz w trakcie turnieju. Prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem Turnieju (poniżej w załączeniu). Osoby niepełnoletnie aby wziąć udział w turnieju muszą złożyć wypełnione "Oświadczenie Opiekuna" (w załaczeniu). Udział w turnieju jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej do kibicowania!

 

Regulamin Turnieju ORLIK CUP 2015

Karta Zgłoszenia Drużyny

Oświadczenie Opiekuna

airly

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid