plen

Mazovia1W dniach 28-29 maja br wspólna reprezentacja samorządu gminy białobrzegi oraz powiatu białobrzeskiego wzięła udział w 8 Otwartych Mistrzostwach Mazowsza Samorządów w Piłce Nożnej MAZOVIA CUP 2015 rozgrywanych na boiskach powiatu legionowskiego. Wspaniała gra i zaangażowanie pozwoliły wywalczyć naszej drużynie 3 miejsce (medalowe) spośród 28 ekip startujących samorządów. Zawody wygrała reprezentacja gminy Stara Biała.


Osiągnięty wynik to sukces i potwierdzenie, że Białobrzegi są jednym ze sportowych liderów na Mazowszu. Nasza drużyna podczas całego turnieju nie przegrała meczu, a jedynie 2 z 9 rozegranych spotkań zremisowała.
Warto podkreślić, że drużyna wróciła z turnieju z dwoma pucharami, gdyż najlepszym bramkarzem turnieju uznano Sławomira Bieleckiego – Sekretarza Miasta i Gminy Białobrzegi, który oprócz wspaniałej dyspozycji, przepuścił w całym turnieju najmniej goli.

Skład drużyny:
1. Mirosław Kacprzak
2. Andrzej Babik
3. Jarosław Karolewski
4. Mateusz Rzeźnicki
5. Adam Pękacki
6. Mariusz Prasek
7. Sławomir Bielecki
8. Jacek Kacprzak
9. Marcin Gumowski
10. Piotr Cichawa
11. Marcin Mazur
12. Stanisław Kulej
GRATULUJEMY OSIAGNIETEGO WYNIKU

Wyniki meczy:
Faza grupowa – I miejsce

 • Karczew - Białobrzegi 0:1
 • ZTM - Białobrzegi 1:1
 • Jabłonna - Białobrzegi 0:4
 • Pionki - Białobrzegi 2:6

Faza finałowa – II miejsce (mniejsza ilość zdobytych goli)

 • Białobrzegi - Legionowo 4:1
 • Białobrzegi - Góra Kalwaria 5:2
 • Białobrzegi - Dąbrówka 3:3
 • Białobrzegi - Wieliszew 6:1

Mecz o III miejsce:

 • Białobrzegi - Węgrów 4:1

airly

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz 152901 logo zapilicze 115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid