plen

dzien dziecka 09062015 117 czerwca 2015 roku na stadionie miejskim w Białobrzegach odbyły się festyn sportowo – rekreacyjny pod nazwą „Dzień Dziecka z Pilicą”. Impreza odbywała się pod patronatem burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi. Na początku głos zabrał prezes klubu Jacek Kacprzak, który powitał wszystkich przybyłych gości na festyn, a następnie burmistrza Adam Bolek, który podziękował zarządowi klubu za inicjatywę zorganizowania festynu, jednocześnie podkreślając, że ten dzień jest dla wszystkich dzieci, a nie tylko dla tych, co trenują piłkę nożną w klubie MKS „Pilica”.


Od godziny 13.30 dzieci mogły korzystać z różnych atrakcji: zjeżdżalni, skakać po dmuchanych piłkach, wspinać się po dmuchanej ściance czy też grać na specjalnie przygotowanym boisku piłkarskim. W między czasie wszyscy uczestnicy festynu mogli poczęstować się przekąskami z grilla oraz zimnymi napojami, które były niezbędne, gdyż temperatura sięgała blisko 30 stopni Celsjusza.
Tuż przed zakończeniem imprezy wszyscy mali piłkarze otrzymali drobne upominki ufundowane przez zarząd MKS „Pilica” Białobrzegi, a rodzice otrzymali materiały informacyjne zachęcające do zapisywania dzieci do nowo powstałej Akademii Piłkarskiej MKS „Pilica” Białobrzegi, która w niedalekiej przyszłości będzie zrzeszać młodych adeptów futbolu. Po kilku godzinach intensywnej zabawy wszyscy uczestnicy festynu uśmiechnięci, ale jednocześnie wyraźnie zmęczeni udali się do swoich domów.
- Jest to nasz debiut, pierwszy raz zorganizowaliśmy taką imprezę. Myślę, że się wszystko udało i mam nadzieję, że festyn na stałe wpisze się w kalendarz imprez odbywających się w naszym mieście – stwierdził prezes klubu Jacek Kacprzak.

airly

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid