plen

losowanie lw29W dniu 20 października br.  Gmina Białobrzegi przystąpiła do Partnerstwa Regionalnego, które ma na celu wspieranie rozwoju siatkówki w miastach i gminach naszego regionu oraz ich promocji przez sport.

W uroczystym podpisaniu umów partnerskich, które odbyło się w hotelu Aviator w Radomiu uczestniczył Sławomir Bielecki – Sekretarz Miasta i Gminy Białobrzegi. Partnerstwo Regionalne to nowatorski projekt wprowadzony przez Stowarzyszenie CZARNI Radom, właściciela klubu Cerrad Czarni Radom. W ramach współpracy Białobrzegi wylosowały tytuł Partnera Meczu Plus Ligi pomiędzy Cerrad Czarni Radom i Cuprum Lubin, który odbędzie się w Radomiu w dniu 16 stycznia 2016 r.

Partner podczas meczu nabywa prawo do reklamy na koszulkach Libero, zamieszczania i wyświetlania banerów, materiałów informacyjnych oraz dowozu i wstępu 50 osób. Partner meczu otrzymuje również prawo do reklamy w lokalnych mediach, przeprowadzenie treningu pokazowego w białobrzeskich szkołach przez trenerów klubu (obecnie są nimi Raul Lozano i Robert Prygiel), organizację meczu sparingowego we własnej hali z udziałem klubu oraz reklamę na meczu ligowym pomiędzy Jastrzębskim Węglem, a Cerrad Czarni Radom, który odbędzie się w Jastrzębiu w dniu 13 stycznia 2016 r. W projekcie oprócz Miasta i Gminy Białobrzegi uczestniczą: Starostwo Powiatowe w Radomiu, Gmina Garbatka-Letnisko, Gmina Gózd, Miasto i Gmina Iłża, Gmina Jedlińsk, Miasto i Gmina Kozienice, Gmina Pionki, Miasto i Gmina Przysucha, Gmina Przytyk, Gmina Wierzbica i Gmina Zakrzew.
Jak podkreśla Sławomir Bielecki - udział w partnerstwie przyniesie wymierne korzyści dla gminy, a w szczególności dla młodzieży naszych szkół. Pola współpracy z klubem nie są zamknięte i już podczas uroczystości został pozytywnie przyjęty pomysł zorganizowania przez klub turnieju siatkarskiego dla uczniów klas gimnazjalnych reprezentujących Partnerów. Smaku całej inicjatywie dodaje fakt, że rolę asystentów trenerów pełnili by obecni zawodnicy klubu.

 

airly

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid