plen

mgok 23102015 21Uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień laureatom konkursu plastycznego z cyklu „Pocztówka z wakacji” odbyła się 20 października 2015 roku w sali plastycznej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach.

Tematyką tegorocznych prac były wspomnienia z wakacji wszystkich uczestników konkursu. Celem konkursu było przedstawienie oczami dzieci i młodzieży wspomnień tegorocznych wakacji, rozwijanie wyobraźni plastycznej uczestników konkursu przez twórczą interpretację tematu, stworzenie interesującej kolekcji prac poświęconej dziecięcym marzeniom oraz uwrażliwienie dzieci i młodzieży na otaczający nas świat.


Na konkurs wpłynęły 157 prac plastycznych z przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów z gminy i powiatu białobrzeskiego. Nagrody przyznano w czterech kategoriach wiekowych: przedszkola/ klasy „0”, szkoły podstawowe klasy I-III i klasy IV-VI, gimnazja.
Komisja Artystyczna w składzie:
1. Elżbieta Bogumił – przewodnicząca
2. Anna Wieteska
3. Anna Tchórzewska
4. Małgorzata Nowakowska
była pod dużym wrażeniem wrażliwości plastycznej, nieszablonowego ujęcia tematu oraz wykorzystania różnorodnych technik artystycznych przez uczestników tegorocznego konkursu. Nagrodzone i wyróżnione zostały prace, które zwróciły uwagę Komisji oryginalnym sposobem malarskiego obrazowania i samodzielnością wykonania.
Po wnikliwej analizie prac Komisja Artystyczna postanowiła nagrodzić i wyróżnić:
Kategoria: przedszkola/klasy „0”`                                                                                    
Nagrody:

  • I NAGRODA – Adrianna Nadgrodkiewicz – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bs. Jana Chrapka w Starych Sieklukach – oddział przedszkolny
  • II NAGRODA – Nikola Kluś – Przedszkole Niepubliczne „PROMYCZEK” w Białobrzegach
  • III NAGRODA – Julia Sielska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Bożem – oddział przedszkolny

WYRÓŻNIENIA:
1. Zuzia Dębowska – Publiczne Przedszkole nr 1 im. Jasia i Małgosi w Białobrzegach
2. Julia Chyc – Publiczne Przedszkole nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach
3. Wiktoria Kacprzak - Publiczne Przedszkole nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach
4. Julia Filipczak – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bs. Jana Chrapka w Starych Sieklukach – oddział przedszkolny

Kategoria: klasy I-III szkoły podstawowe                                                                       
Nagrody:

  • I NAGRODA – Natalia Ośka  – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Bożem
  • II NAGRODA – Martyna Wiatrak – Zespół Szkół Gminnych w Starej Błotnicy
  • III NAGRODA – Weronika Simbor – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Podlesiu Dużym

WYRÓŻNIENIA:
1. Filip Jodłowski – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN w Białobrzegach
2. Kinga Popiel – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rogolinie
3. Gabriela Rudecka – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bs. Jana Chrapka w Starych Sieklukach
4. Nikola Bolek –Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Kazimierza Kniedziałowskiego w Dobieszynie
5. Filip Lipka – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bs. Jana Chrapka w Starych Sieklukach
6. Katarzyna Szot – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Bożem
7. Dominik Hołuj – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Kazimierza Kniedziałowskiego w Dobieszynie
8. Klara Paszkowska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Podlesiu Dużym

Kategoria: klasy IV-VI szkoły podstawowe                                                                     
Nagrody:

  • I NAGRODA – Katarzyna Gawlińska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rogolinie
  • II NAGRODA – Gabrysia Trojanowska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Dionizego Czachowskiego w Stromcu
  • III NAGRODA – Paulina Ofiara – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Kazimierza Kniedziałowskiego w Dobieszynie

WYRÓŻNIENIA:
1. Wiktoria Bąk – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rogolinie
2. Aleksandra Bojarska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Kazimierza Kniedziałowskiego w Dobieszynie
3. Amelia Wąsik – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Dionizego Czachowskiego w Stromcu
4. Ewelina Kołtunowicz – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rogolinie
5. Julia Szymaniak – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Dionizego Czachowskiego w Stromcu
6. Magdalena Błesznowska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Olkowicach
7. Paulina Głuchowska – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Rogolinie

Kategoria: gimnazja                                                                                                            
Nagrody:

  • I NAGRODA – Kamila Rylska – Publiczne Gimnazjum im. Obrońców Ziemi Radzanowskiej w Rogolinie
  • II NAGRODA – Nina Piechota – Niepubliczne Gimnazjum „Siódemka” w Białobrzegach  
  • III NAGRODA – Kacper Kołtunowicz – Publiczne Gimnazjum im. Obrońców Ziemi Radzanowskiej w Rogolinie

WYRÓŻNIENIA:
1. Julia Kuflikowska – Publiczne Gimnazjum im. Obrońców Ziemi Radzanowskiej w Rogolinie
2. Wiktoria Gumowska – Niepubliczne Gimnazjum „Siódemka” w Białobrzegach  
3. Bartłomiej Radecki – Niepubliczne Gimnazjum „Siódemka” w Białobrzegach  
4. Bartosz Błaszczyk – Publiczne Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Białobrzegach
5. Paulina Burska – Niepubliczne Gimnazjum „Siódemka” w Białobrzegach  

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień połączone z wernisażem prac pokonkursowych zakończyło się podziękowaniami, wspólnymi zdjęciami oraz słodkim poczęstunkiem. Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom i zapraszamy do udziału
w przyszłorocznej edycji konkursu !!!

 

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

kolektory 16032015

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

Informacje archiwalne

 

logo archiwum

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid