plen

DSCF3204 1280x960Martyna Zwierzchowska uczestniczka  zajęć wokalnych odbywających się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach zakwalifikowała się do finału V OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ.

Opiekunem artystycznym młodej wokalistyki jest p. Marek Jagiełło – instruktor zajęć wokalnych MGOK. Konkurs organizuje Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach przy wsparciu Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach i Ministerstwa Obrony Narodowej. Podstawowym celem konkursu jest popularyzowanie żołnierskich i patriotycznych piosenek, podtrzymywanie i upowszechnienie wartości narodowych oraz chlubnych tradycji oręża polskiego.

To także doskonała okazja dla uczestników do rozwijania swoich zdolności muzycznych i zaprezentowania ich szerokiej publiczności. Spośród licznych zgłoszeń nadesłanych z całej Polski, komisja artystyczna wyłoniła 10 laureatów, w kategorii wiekowej szkoły ponadgimnazjalne, w tym naszą wychowankę Martynę Zwierzchowską oraz 8 solistów w kategorii wiekowej szkoły gimnazjalne. Zakwalifikowani do finału młodzi wokaliści zawalczą o miejsca na podium V Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej. Finał Konkursu odbędzie się 13 listopada 2015 r. na scenie Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach. Spośród uczestników finałów komisja konkursowa wybierze laureatów I, II i III miejsca w każdej kategorii.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w finale!!!

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid