plen

DSCF3204 1280x960Martyna Zwierzchowska uczestniczka  zajęć wokalnych odbywających się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach zakwalifikowała się do finału V OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ.

Opiekunem artystycznym młodej wokalistyki jest p. Marek Jagiełło – instruktor zajęć wokalnych MGOK. Konkurs organizuje Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach przy wsparciu Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach i Ministerstwa Obrony Narodowej. Podstawowym celem konkursu jest popularyzowanie żołnierskich i patriotycznych piosenek, podtrzymywanie i upowszechnienie wartości narodowych oraz chlubnych tradycji oręża polskiego.

To także doskonała okazja dla uczestników do rozwijania swoich zdolności muzycznych i zaprezentowania ich szerokiej publiczności. Spośród licznych zgłoszeń nadesłanych z całej Polski, komisja artystyczna wyłoniła 10 laureatów, w kategorii wiekowej szkoły ponadgimnazjalne, w tym naszą wychowankę Martynę Zwierzchowską oraz 8 solistów w kategorii wiekowej szkoły gimnazjalne. Zakwalifikowani do finału młodzi wokaliści zawalczą o miejsca na podium V Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej. Finał Konkursu odbędzie się 13 listopada 2015 r. na scenie Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach. Spośród uczestników finałów komisja konkursowa wybierze laureatów I, II i III miejsca w każdej kategorii.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w finale!!!

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

kolektory 16032015

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

Informacje archiwalne

 

logo archiwum

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid