plen

glowneW ramach współpracy między placówkami Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach zorganizował spotkania teatralne dla wychowanków Publicznego Przedszkola nr 1 im. Jasia i Małgosi i Publicznego Przedszkola nr 2 im. Kubusia Puchatka w Białobrzegach.

W poniedziałkowy i w czwartkowy poranek sala taneczna MGOK po brzegi, zapełniła się najmłodszymi uczniami w/w placówek oświatowych. Jako pierwszy na scenie zaprezentował się Pan Sprężynka w programie pt. „Skacze jak sprężynka”.

Spotkanie było okazją do wspaniałej, niezapomnianej zabawy, integracji wszystkich milusińskich przy dźwiękach gitary, wspólnych zabawach muzyczno-ruchowych, a także przy śmiesznych, dynamicznych piosenkach prowadzącego. Natomiast 12 listopada 2015 roku mieliśmy przyjemność obejrzeć spektakl pt. „O kocie, wężu i żywej wodzie” w wykonaniu aktorów Teatrzyku Kukiełkowego „Maluszek”.  Nasze najmniejsze pociechy z wielkim zaciekawieniem śledziły losy bohaterów bajki, którzy pokazali jak przyjaźń i wzajemna pomoc może pokonać zło i przynieść wielką radość. Zaprezentowana historia bardzo zainteresowała wszystkich i wzbudziła wiele pozytywnych emocji.

airly

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid