plen

p116082412 grudnia 2015 w budynku Cechu Rzemiosł Różnych i Małych Przedsiębiorców odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe Miejskiego Klubu Sportowego „Pilica” Białobrzegi.

W tym roku podobnie jak miało to miejsce w poprzednim roku uroczystość została podzielona na dwa etapy.


Najpierw o godzinie 16 na spotkanie przybyli juniorzy, trampkarze oraz najmłodsi adepci futbolu z roczników 1996/1997, 2000, 2001/2002, 2003/2004, 2005/2006, 2007/2008. Obecni byli również trenerzy młodych futbolistów oraz ich rodzice. Wszyscy młodzi piłkarze otrzymali od św. Mikołaja prezenty: gadżety klubowe w postaci czapki i kalendarza oraz paczkę słodyczy.
Druga część uroczystości rozpoczęła się o godzinie 19. Przybyli na nią zawodnicy I drużyny, trenerzy, przedstawiciele władz samorządowych na czele z burmistrzem Adamem Bolkiem i starostą Andrzejem Oziębło, proboszcz parafii ks. kanonik Artur Hejda, byli zawodnicy klubowi, działacze, sponsorzy jak również sympatycy naszego klubu.
Na początku głos zabrał obecny prezes klubu Jacek Kacprzak, który podziękował za dotychczasowe zaangażowanie i pracę wykonaną na rzecz klubu w mijającym roku. Z rąk prezesa pamiątkową koszulkę otrzymał burmistrza Adam Bolek, zdjęcie z historycznego awansu do III ligi były długoletni prezes klubu Marcin Sasak, natomiast pamiątkowe grawertony otrzymali m.in. starosta Andrzej Oziębło oraz najwięksi darczyńcy klubowi. Następnie głos zabrał burmistrz Adam Bolek, który podziękował wszystkim tym, którzy pracują na rzecz klubu jak również wspierają klub finansowo. Decyzją zarządu również Marcin Sasak został wybrany Honorowym Prezesem MKS Pilica Białobrzegi.
- Cieszę się, że są tutaj byli zawodnicy, z którymi grałem i wśród których wychowałem się sportowo – dodał burmistrz Adam Bolek, w dalszym ciągu czynny bramkarz naszego klubu.
Na koniec głos zabrał proboszcz A.Hejda, który życzył, aby nadchodzące święta minęły w atmosferze rodzinnego spokoju i ciepła, a nadchodzący rok 2016 był jeszcze bardziej obfity w sukcesy sportowe niż rok 2015. Wszyscy uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem i wspólnie zasiedli do wigilijnej kolacji.

airly

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid