plen

glowne9 maja 2016 roku wczesnym porankiem trzy grupy taneczne: MISIACZKI, BALERINKI I FUNNY GIRLS  działające w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach

wyruszyły na Wojewódzki Przegląd Twórczosci Artystycznej KULTUROMANIAK 2016, który po raz dziesiąty odbył się w Mrozach.

Przegląd kierowany był do dzieci, młodzieży i dorosłych, a jedną z wielu dziedzin sztuki był taniec. Gminne Centrum Kultury w Mrozach odwiedziły grupy artystyczne reprezentujące placówki oświatowe m.in. przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne oraz ośrodki kultury. Po całodniowych przesłuchaniach Komisja Konkursowa spośród  przedstawionych wystepów, w kategorii wiekowej: klasy IV-VI szkoły podstawowe nagrodziała również jeden z naszych zespołów tanecznych tj. FUNNY GIRLS w zaprezentowanym tańcu „Czas na przerwę”. Grupa taneczna pracująca pod kierunkiem p. Moniki Jodłowskiej stanęła na podium zajmując II miejsce.
Gratulujemy młodym tancerzom sukcesu. Cieszymy się, że Wasza praca daje nie tylko zadowolenie osobiste ale również została doceniana przez specjalistów z w/w dziedziny sztuki.

 

airlyc

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid