plen

glowneDrugi tydzień Aktywnego Lata zaczęliśmy od wyjazdu na baseny termalne do Mszczonowa.

W trakcie dwugodzinnego pobytu na basenach dzieci mogły korzystać ze wszystkich atrakcji wodnych np. sztucznej rzeki, masażów ściennych, masażów karku, gejzerów powietrznych, ławeczek, leżanek napowietrzających oraz zespołu zjeżdżalni. W drodze powrotnej wszyscy dzielili się swoimi wrażeniami, a czas wspólnie spędzony w Mszczonowie był świetną zabawą dla wszystkich uczestników.  


We wtorkowy poranek tj. 5 lipca 2016 roku nasi milusińscy pojechali do kina Helios na projekcję filmu pt. „BFG Bardzo Fajny Gigant”. To wzruszająca i zabawna historia wsparta fantastyczną oprawą wizualną, gwarantującą wspaniałą przygodę dla każdego widza. Główni bohaterzy opowieści to mała dziewczynka i tajemniczy Olbrzym, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do Białobrzegów. Kolejny dzień Aktywnego Lata z MGOK minął atrakcyjnie i interesująco.
Następnego dnia wyruszyliśmy do Krainy Marzeń do Radomia. Tutaj niezwykłą frajdą okazała się trzypiętrowa konstrukcja składająca się z toru przeszkód z basenem i  piłeczkami oraz z trzech spiralnych zjeżdzalni, unikalna ścianka wspinaczkowa, dmuchany zamek do skakania, wolno stojące zestawy zabawowe z mini-zjeżdzalniniami, plastikowe elementy do budowania małych konstrukcji, miekkie, duże klocki z gąbki piłki do skakania oraz jeździki i bujaki. Dwugodzinna zabawa w centrum zabaw bardzo szybko dobiegła końca i nadszedł czas pożegnania się z tym czarodziejskim i bajkowym miejscem. Pełni niezapomnianych przeżyć i emocji wróciliśmy do domów.
Kolejnego dnia uczestnicy letniej akcji AKTYWNE LATO Z MGOK pojechali na wycieczkę do Warszawy podczas której uczestniczyli w grze PAINTBALL LASEROWY. Instalacja utrzymana była w konwencji labiryntu-dżungli z filmu Avatar, z niesamowitymi efektami fluorescencyjnymi i laserowymi. Każdy celny strzał zabierał przeciwnikowi jeden punkt życia sygnalizowany gasnącymi lampkami na pistolecie przeciwnika. Była to super zabawa. Następnie dzieci uczestniczyły w chemicznej wyprawie pełnej wybuchów, chemicznej lawy i samodzielnie stworzonych sztucznych glutków. Podczas przeprowadzonych warsztatów edukacyjnych pn. MISJA ALCHEMIK nasi milusińscy bawili się wspaniale. W drodze powrotnej przystanęliśmy na przepyszny obiad aby wzmocnić siły przed zwiedzaniem Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku.
Tegoroczną dwutygodniową akcję letnią pn. AKTYWNE LATO Z MGOK  2016 kończymy wyjazdem na pływalnię AQUAPARK w Radomiu. Podczas 2 godzinnego pobytu na basenie każdy uczestnik wyjazdu mógł skorzystać ze zjeżdżalni, jacuzzi, biczy wodnych, oraz basenu rekreacyjnego. Piątkowe popołudnie spędzone na basenie było też okazją do aktywnego spędzania czasu wolnego dzieci. W drodze powrotnej wszyscy dzielili się swoimi wrażeniami, a czas wspólnie spędzony na basenie był świetną zabawą dla wszystkich uczestników.

 

airly

wifi4eu

 

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

 

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid