plen

2016 Czarni losowanieGmina Białobrzegi będzie kontynuowała dobrą współpracę z drużyną Cerrad Czarni Radom w sezonie 2016/2017 w ramach Partnerstwa Regionalnego realizowanego przez Stowarzyszenie Czarni Radom – właściciela klubu.  W uroczystym losowaniu meczy partnerskich w nowym sezonie, które odbyło się w Centrum Kulturalno – Artystycznym w Kozienicach uczestniczył Sławomir Bielecki – Sekretarz Miasta i Gminy Białobrzegi.


W wyniku losowania zostaliśmy partnerem meczu Plus Ligi pomiędzy Cerrad Czarni Radom i Espadon Szczecin, który odbędzie się w Radomiu w dniu 5 listopada br. oraz Effector Kielce, który odbędzie się w Kielcach w dniu 28 stycznia 2017 r.  


Podczas meczu partnerskiego mamy możliwość reklamy na koszulkach Libero, zamieszczania i wyświetlania banerów reklamowych, materiałów informacyjnych oraz dowozu i wstępu 50 uczniów na mecz w Radomiu.
Otrzymujemy, także prawo do reklamy w lokalnych mediach, przeprowadzenie treningu pokazowego w białobrzeskich szkołach przez trenerów i zawodników klubu oraz możliwość organizacji meczu sparingowego we własnej hali.
Stowarzyszenie zorganizuje dla uczniów klas gimnazjalnych szkół prowadzonych przez samorządy partnerskie co najmniej jeden turniej piłki siatkowej.  
Jak podkreśla sekretarz Sławomir Bielecki – pierwszy rok udziału w partnerstwie pokazał, że przynosi ono wymierne korzyści dla gminy, a w szczególności dla młodzieży naszych szkół. Uczniowie klasy sportowej publicznego gimnazjum uczestniczyli w meczu ligowym z Cuprum Lubin,  rywalizowali ze swoimi rówieśnikami z innych gmin podczas turnieju siatkarskiego w Radomiu oraz wspólnie z kolegami z klas sportowych ze szkoły podstawowej w Białobrzegach odbyli wspólny trening pokazowy prowadzony przez Raula Lozano i Roberta Prygla. Nasz mecz partnerski z Cuprum Lubin  oraz Jastrzębskim Węglem był transmitowany na żywo w POLSAT SPORT, a w koszulce z logo Białobrzegów grał Neven Majstorović – reprezentant Serbi. Sama wartość marketingowa przekazu z użyciem logo podczas transmisji telewizyjnych przewyższa nasz roczny budżet przeznaczony na promocję gminy.
W projekcie oprócz Miasta i Gminy Białobrzegi uczestniczą samorządy: Powiat Radomski, Powiat Przysuski, Gmina Garbatka-Letnisko, Gmina Gózd, Miasto i Gmina Iłża, Gmina Jastrzębia, Gmina Jedlińsk, Miasto i Gmina Kozienice, Gmina Pionki, Miasto i Gmina Przysucha, Gmina Przytyk, Gmina Wierzbica i Gmina Zakrzew.

airlycn

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid