plen

dsc 0046Gmina Białobrzegi była partnerem meczu piłki siatkowej Plus Ligi Cerrad Czarni Radom – Espadon Szczecin, który odbył się w Radomiu w dniu 5 listopada br.  w ramach  Partnerstwa Regionalnego, do którego należy Gmina Białobrzegi.

Oficjalną koszulkę meczową z naszym logo oraz podpisami zawodników drużyny z Radomia odebrał z rąk kapitana zespołu Mieczysław Danielewicz – zastępca burmistrza.


Drużynie z Radomia kibicowało 50 uczniów Publicznego Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Białobrzegach, którzy na mecz pojechali oficjalnym autokarem zespołu Czarnych. Po meczu wszyscy spotkali się z siatkarzami, robili sobie zdjęcia, zbierali autografy, a także wykonano wspólne zdjęcie pamiątkowe.
Wspaniały doping przyczynił się do odniesienia zwycięstwa. Mecz wygrała drużyna Cerradu Czarnych 3:1
Podczas meczu w koszulkach z logo naszej gminy wystąpili Dustin Watten  (reprezentant USA) – Libero zespołu. Na elektronicznych bandach była wyświetlana reklama naszej gminy, wywieszone były banery reklamowe oraz flaga. Oprócz tego wszyscy kibice otrzymali dodatek gazety Echo Dnia z reklamą zapraszająca do Białobrzegów.
W ramach Partnerstwa w dniu 20 października br. w hali sportowej w Białobrzegach odbył się także trening pokazowy siatkówki dla uczniów klas sportowych naszych szkół. Trening prowadzili siatkarze Cerradu pod wodzą trenera Roberta Prygla.
W najbliższym czasie młodzież gimnazjum publicznego zagra również w turnieju siatkarskim, gdzie rolę asystentów trenera zespołów pełnić będą obecni zawodnicy Cerradu Czarnych Radom.

 

airlyc

wifi4eu

szacowanie strat

azest res

ido

aplikacja mobilna

europark wislosan

bieg pilicy baner2017

smieci 2016

jzb

bialobrzegitv res

stop smog

opinia res

rodo

gazeta nowa logo

LPM logo 2018 rgb

 

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  logo adoptuj  logo mikro  logo sanepid