bieg pilicy 2017 2Można się już rejestrować do udziału w tegorocznej edycji Biegu Pilicy, który odbędzie się 14 maja br.

Na biegaczy czeka 10 kilometrowa szybka i atrakcyjna trasa, dla mniej wytrwałych 3 kilometrowa trasa biegowa i nordic walking, a  dla dzieci i młodzieży specjalne „biegi kolorowe” na dystansach dopasowanych do wieku startujących. Organizatorem biegu jest Gmina Białobrzegi, a profesjonalne wsparcie biegów zapewnia firma Sport Evolution (realizator pierwszej edycji Biegu Pilicy w 2016 r. oraz wielu innych imprez biegowych i maratonów w Polsce).


Trasa biegu na 10 km składa się z dwóch pętli po 5 km przebiegając ulicami miasta. Start i meta została zaplanowana na Placu Zygmunta Starego przed Ratuszem. Trasa będzie przebiegała m.in. ulicami Żeromskiego, Szkolną, Sądową, Reymonta, Kościelną, Kusocińskiego, Sportową, Składową, Polańską i Ogrodową. Warunkiem udziału w tym biegu jest wcześniejsza rejestracja i wykupienie atrakcyjnego pakietu startowego. Rejestracja już trwa i jest możliwa na stronie internetowej www.biegpilicy.pl
Wcześniejszej rejestracji oraz wniesienia opłaty startowej wymaga również udział w biegu na 3 kilometry oraz nordic walking na tej samej trasie.

 

Oprócz tych biegów, w którym mogą wziąć udział biegacze, którzy ukończyli 16 lat zostały przygotowane z myślą o młodszych biegi na krótszych dystansach:Bieg Niebieski – Roczniki 2013 i młodsi – ok. 200m
Bieg Żółty – Roczniki 2010 - 2012 – ok. 400m
Bieg Czerwony – Roczniki 2006 - 2009 – ok. 800 m
Bieg Zielony – Roczniki 2002 - 2005 – ok. 1500 m

 

Bieg niebieski jest biegiem rodzinnym, gdyż jest to wspólny bieg dziecka z rodzicem (opiekunem). Udział w biegu kolorowym jest bezpłatny i będzie możliwy po wcześniejszej rejestracji. Można będzie tego dokonać wpisując się na listy dostępne w szkołach i przedszkolach na terenie naszej gminy lub w Urzędzie Miasta i Gminy w Białobrzegach. Zapisy rozpoczną się w kwietniu br.  Bieg Pilicy to święto biegania w Białobrzegach, dlatego każdy kto weźmie w nim udział otrzyma medal, puchar, upominek lub słodką nagrodę.
Wszystkie szczegóły tego wydarzenia dostępne są na stronie internetowej www.biegpilicy.pl
Zapraszamy do wspólnej zabawy.

 

TRASA BIEGU PILICY - ZOBACZ TUTAJ

 

 

bieg pilicy 2017 3

 

logo bieg pilicy 

Baner Portal strona 1

 

baner Budżet obywatelski 1

 

Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

 

22208 ASYSTENT OSOBY NIEPE NOSPRAWNEJ tekst

679gison sip2

 

srodowisko

 

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

 

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid