img 0276W sobotę 13 lipca na białobrzeskim rynku odbyła się projekcja filmu „Bohemian Rapsody” w reżyserii Brayana Singera. To pierwszy film wyświetlany w ramach Białobrzeskiego Kina na Rynku.

Projekcja filmu wzbudzała duże zainteresowanie. Film pod chmurką obejrzało ponad 300 osób. Białobrzeskie Kino na Rynku to nowa oferta programowa Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach i pierwsze tego typu wydarzenie kulturalne na placu Zygmunta Starego, a jego głównym celem jest popularyzacja kultury i sztuki oraz uatrakcyjnienie form spędzania wolnego czasu dla mieszkańców. Planowane są kolejne pokazy filmowe. Zachęcamy mieszkańców do składania propozycji tytułów filmów, które będą mogły być pokazane w Białobrzeskim Kinie na Rynku.

 

„Bohemian Rhapsody” to amerykańsko-brytyjski film biograficzny z 2018 roku w reżyserii Bryana Singera opowiadający historię brytyjskiego zespołu rockowego Queen, skupiający się głównie na frontmanie i wokaliście grupy – Freddiem Mercurym. W rolach członków zespołu wystąpili: Rami Malek, Gwilym Lee, Ben Hardy oraz Joseph Mazzello. Film w 2019 roku zdobył dwa Złote Globy – w kategoriach „najlepszy film dramatyczny” oraz „najlepszy aktor w filmie dramatycznym” (Rami Malek) oraz dwie nagrody BAFTA w kategorii „najlepszy aktor” i „najlepszy dźwięk w filmie”. Otrzymał także cztery Oscary - za najlepszy montaż, najlepszy dźwięk, najlepszy montaż dźwięku oraz dla najlepszego aktora pierwszoplanowego (Rami Malek).

 

 

 

Baner Portal strona 1Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

679gison sip2

 

czyste powiet

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid