splyw kajakiem pilica bialobrzegi tomczyceZapraszamy mieszkańców oraz gości na Białobrzeskie Regaty Kajakowe nad Pilicą. Impreza odbędzie się w niedzielę 1 września. Początek zawodów o godz. 10.00.

Regaty kajakowe to premierowa impreza nad Pilicą. Uczestniczyć w niej mogą wszyscy mieszkańcy Ziemi Białobrzeskiej oraz goście, którzy preferują aktywny wypoczynek w kajaku. Regaty w tym roku składać się będą ze spływu kajakowego na odcinku Przybyszew – Białobrzegi (9 km) oraz konkurencji sprawnościowo-szybkościowych na białobrzeskim jeziorze. Imprezie towarzyszyć będą pokazy ratownictwa wodnego przeprowadzone przez ratowników WOPR z Białobrzegów. Regaty zakończą się wspólnym posiłkiem.

 

Biuro Regat mieścić się będzie w Białobrzegach nad jeziorem. Tutaj uczestnicy będą się rejestrować i stąd będą przewożeni autokarem na linię startu w górze rzeki. W tym miejscu będzie również meta spływu. Na każdego uczestnika Białobrzeskich Regat Kajakowych czeka atrakcyjny pakiet startowy: pamiątkowy medal, talon na posiłek oraz oryginalny gadżet. Koszt uczestnictwa to 20 zł od osoby. Regaty kajakowe współorganizują firmy zajmujące się wypożyczaniem kajaków nad Pilicą: kajaczek.pl, Wincent Sport oraz białobrzeski WOPR.

Zapisy odbywają się przez platformę slotmarket.pl: https://slotmarket.pl/event/details/192/biaobrzeskie-regaty-kajakowe-nad-pilic oraz W siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach na ulicy Kościelnej 31.

plakat A4 kajaki rgb

 

 

 

Baner Portal strona 1Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

679gison sip2

 

czyste powiet

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid