DSCN9836 1Już w niedzielę 30 sierpnia odbędą się Białobrzeskie Regaty Kajakowe nad Pilicą. To ostatni moment na wzięcie udział w imprezie. Zostało kilka wolnych miejsc. Początek zawodów o godzinie 9.00

Białobrzeskie Regaty Kajakowe nad Pilicą to wydarzenie dla wszystkich  miłośników sportów wodnych oraz turystyki. Regaty w tym roku składać się będą ze Spływu rodzinnego na odcinku Przybyszew – Białobrzegi (9 km) oraz Sprintu kajakowego na odcinku Góry – Białobrzegi (3 km).

Imprezie towarzyszyć będą pokazy ratownictwa wodnego przeprowadzone przez ratowników WOPR z Białobrzegów oraz koncert muzyki szantowej. Regaty zakończą się w stanicy wodnej wspólnym piknikiem ze słodkim poczęstunkiem od białobrzeskiej firmy Frubella. Na każdego uczestnika Białobrzeskich Regat Kajakowych czeka atrakcyjny pakiet startowy: pamiątkowy medal, talon na posiłek oraz oryginalny gadżet.

Biuro Regat mieścić się będzie w Białobrzegach nad jeziorem. Tutaj uczestnicy będą się rejestrować (od 6.30 do 10.00) i stąd będą przewożeni autokarem na linię startu w górze rzeki.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny natomiast na etapie rejestracji trzeba uiścić opłatę rezerwacyjną w wysokości 40 zł (za 2 osoby), która zostanie zwrócona na konto Uczestnika do 30 dni po udziale w wydarzeniu. Ilość miejsc ograniczona!

Regaty kajakowe współorganizują firmy zajmujące się wypożyczaniem kajaków nad Pilicą: Kajaczek.pl, Wincent Sport, WOPR w Białobrzegach oraz KAJAKI Paweł Margula.

Zapisy odbywają się przez platformę slotmarket.pl oraz w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Białobrzegach.

https://slotmarket.pl/event/details/278/biaobrzeskie-regaty-kajakowe-nad-pilic

  • sesja0102

 

 

 

Baner Portal strona 1Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

679gison sip2

 

czyste powiet

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid