PLAKATY MGOK36 kopiaZapraszamy na muzyczne zakończenie wakacji z wyjątkowym koncertem Grupy VOX. Wydarzenie odbędzie się 29 sierpnia o godzinie 19.00 na białobrzeskim rynku. Wydarzenie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Zespół Vox to kawał historii polskiej muzyki rozrywkowej. Ich przebój „Bananowy song” rozpalał na parkiecie tłumy. Dziś - po ponad 40 latach na scenie - Witold Paszt, Dariusz Tokarzewski i Jerzy Słota zabiorą słuchaczy w sentymentalną muzyczną podróż do lat osiemdziesiątych.

 Artyści od 40 lat tworzą zgrany zespół, który zachwyca harmonią głosów i energią sceniczną. Przez lata działalności zespół występował na scenie z wieloma artystami światowego formatu, takimi jak: Bad Boys Blue, Shakin’ Stevens, Betty DorseyHelena Vondráčková czy Karel Gott. Przez długie lata pracował też z najlepszym big bandem w Europie – orkiestrą Gustava Broma, czego owocem była wspólna płyta „Sing Sing Sing” – składanka największych standardów jazzowych, swingowych i gospel.
Dziś ich koncerty cieszą się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem publiczności w każdym wieku.  Grupa ma w repertuarze swoje największe przeboje, jak choćby „Bananowy Song”, „Szczęśliwej drogi już czas” czy „Rycz mała, rycz”, ale także utwory z gatunków pop, funk i rock oraz kolędy i pastorałki.
Perfekcja wykonania, najwyższy poziom aranżacji muzycznych i wokalnych, niezwykła charyzma VOX-ów oraz wspaniały kontakt z publicznością – wszystko to razem sprawia, że koncerty z ich udziałem są wyjątkowym przeżyciem i ucztą muzyczną dla fanów bez względu na wiek.
W ubiegłym roku zespół obchodził jubileusz 40-lecia pracy artystycznej. Jesienią premierę miał najnowszy jubileuszowy singiel zespołu pt. „Porwij mnie”, który zapowiada nową płytę grupy VOX

  • sesja0102

 

 

 

Baner Portal strona 1Logo muzeum photoaidcom invert

logo UE rgb 1 2

 

rfrg

679gison sip2

 

czyste powiet

ulotka1f STRstop smog

airly

wifi4eu

azest res

europark wislosan

smieci 2016

opinia res

rodo

 Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 1

LPM logo 2018 rgb

 imagesppobranea

logo pilica logo starostwo logo straz  152901 logo zapilicze  115647 logo apteki
muw swm mp dzu logo pks
logo mjwpu logo policja  eUS mix ost4  logo mikro  logo sanepid